Instalacje i pomiary elektryczne

Zadbaj o bezpieczeństwo

Instalacje elektryczne

W swojej działalności zajmujemy się, także montażem instalacji elektrycznych. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu jakie posiadamy, potrafimy odpowiednio dobrać rozwiązania do potrzeb klienta, tak aby jak najlepiej sprostały one założonym oczekiwaniom.

Przy naszym doradztwie uwzględniamy, nie tylko aspekty związane z samą instalacją elektryczną. Bierzemy pod uwagę  jej takie elementy jak na przykład integracja z systemem alarmowym, w swojej pracy stawiamy na rozwój i nowoczesność.

Pomiary elektryczne

Istotnym elementem każdej instalacji jest wykonywanie pomiarów elektrycznych, gdyż mają one znaczący wpływ na bezpieczeństwo w twoim domu, jak i firmie. Posiadamy dokładny sprzęt oraz odpowiednio przeszkolonych pracowników w tym zakresie. Utworzoną dokładnie dokumentację z przeprowadzonych, zgodnie z normami prac, dostarczamy klientowi.


Jeśli masz pytania - zapraszamy do kontaktu

Tomasz Barczak, elektryk, tel. + 48 665 587 507

Weronika Barczak, informatyk, tel. + 48 690 108 109


slide-light-11

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy takie rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli pojawiają się pytania, wątpliwości lub po prostu potrzeba profesjonalnej porady, służymy wszelką pomocą w powyższym zakresie usług. Jesteśmy profesjonalistami w swoich dziedzinach, którzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania, doradzą czy omówią wady i zalety proponowanego rozwiązania. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznie, mailowo lub po prostu przy filiżance dobrej kawy…